Warning: chmod(): Operation not permitted in /opt/lampp/htdocs/pm/wp-includes/class-wp-image-editor-gd.php on line 454
paul_martin_hakkimizda_img_2

Kalite ve markanin ayrilmaz ikili oldugu dusuncesiyle 2008 yilinda kurulan Trioteks, “Paul Martin” ve “Paul and Turtle” markalari ile yurtici ve yurtdisinda buyume politikalari dogrultusunda hizmet vermektedir. Uretim tesislerinde, ic pazar disinda Italya, Avusturya ve Portekiz gibi yurtdisindan tedarik edilen 60/1, 80/2, 100/2, 120/2 %100 pamuk ve misir pamugu kumaslar kullanilarak gunluk 1500-2000 adet kapasite ile uretim yapilmaktadir. Turkiye genelinde 100 civari satis noktasi bulunan Paul Martin, Irak, Iran, Dubai, Hindistan, Misir, Cezayir, Fas ve Suudi Arabistan’in yani sira Fransa, Almanya, Italya, Yunanistan gibi Avrupa Birligi ulkelerinde de satis noktalarina sahiptir. Trioteks olarak, Paul Martin ve Paul and Turtle markalari ile, iscilik, kumas ve malzeme kalitesinden odun vermeden, yenilikci, talebe dayali bol urun cesidi ve guvenilir marka kimligi ile en iyi sekilde hizmet sunmak icin calismaktayiz.

Kalite Politikamiz

Tekstil sektöründe gelişen teknolojik şartlara uyum göstererek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına zamanında cevap verecek tekstil ürünlerini en ekonomik şartlarda sürekli güvenilir bir kalitede üreterek pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak işletmemizin kalite politikasıdır. Bu politika ışığında firmamiz ;

  • Kalite Yönetim Sisteminin gereği olan faaliyetlerin planlı ve sistematik olarak gerçekleşmesini sağlamak amacıyla gerekli olan mali ve insan kaynaklarını temin eder.
  • Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına alarak eğitim ve bireysel gelişimini arttırmayı ve kalite bilincinin yükseltimesini sağlar.
  • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar tarafından Kalite Politikasının anlaşılmasını ve uygulanarak kalite sisteminin etkinliğinin geliştirilmesini sağlar.
  • Hedeflerin gerçekleştirilmesi için tam katılımın olduğu iç ortamı oluşturur ve sürdürür.
  • Üretim sürecinde istenilen kalitenin ilk seferde, sürekli olarak doğru yapılmasını ve mükemmellik kavramının oluşmasını topluma, çevreye ve yasalara karşı sorumluluğunun bilinci içerisinde gerçekleştirir.

Lojistik

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak için, ürünlerin çıkış noktasından, mağazalarda satışa sunumuna kadar etkin biçimde planlar ve işleyişini sürekli kontrol altında bulundururuz. Lojistik merkezimizden her sezon Türkiye’deki 50’yi aşkın satış noktasına ve bayi mağazalara her turlu konuda hizmet vermekteyiz. Urettigimiz seçkin urunlerimizin tasnif edilmesinden barkodlanmasına, ambalajlanmasından mağazalara sevkine kadar tüm operasyonel işlemleri lojistik merkezinden titizlikle yürütülmektedir.